Makine Mühendisliği

Gdansk Teknoloji Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Çalışmaların disiplinler arası doğası nedeniyle, çeşitli alanlarda bilgi sahibi olacaksınız. Bir öğrenci olarak, yeni beceriler kazanacağınız birçok ilginç ve son derece gelişen aktiviteye katılacaksınız.

Çalışmanız sırasında, modern mekanik-elektronik cihazları tasarlamanın tekniklerini ve yöntemlerini öğreneceksiniz. Ek olarak, makinelerin üretiminde kullanılan modern malzemeler alanındaki bilginizi geliştirecek ve çeşitli cihaz türlerinin tam yapısı ve yapımı hakkında bilgi edineceksiniz.

Dahası, işinizi geliştirecek ve daha etkili hale getirecek modern BT programlarına aşina olma şansınız olacak.

Çalışmalar tamamen İngilizce yapıldığından, dil yeterliliklerinizi her zaman geliştirebilecek ve bu sektörde kullanılan uzman terminolojiyi öğreneceksiniz.

Buna ek olarak, tüm öğrencilerin, yabancı işgücü piyasaları hakkında bilgi edinmek ve dil becerilerini güçlendirmek için eşsiz bir fırsat elde edecekleri ortak bir yabancı üniversitede bir dönemlik eğitim almaları gerekmektedir.

Gdansk Teknoloji Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Gdansk Teknoloji Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 6 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.