Sıkça Sorulan Sorular

PolWise Hakkında Sorular

PolWise, Polonya'ya varıştan itibaren, eğitim ve diğer süreçlerde oryantasyon ve danışmanlık hizmeti veren Türk menşeli bir şirkettir. PolWise ile Polonya'da eğitim ve tüm bu süreçler hiçte zor değil!

PolWise, Polonya'da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yol gösteren ve danışmanlık yapmaktadır. PolWise, Polonya'da bulunan Türk ve Polonya asıllı alanında uzman ve profesyonel ekibi ile size lokal olarak danışmanlık desteği sağlar.

PolWise olarak bizi diğer danışman şirketlerinden ayıran birçok faktör bulunmaktadır.
1. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine tüm çalışma sistemini online olarak kurmuştur.
2. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine tüm ödemeleri ve satın alımları, müşterilerine web sitesi üzerinden online olarak yaptırır. Bu sayede %100 güvenilir, takibi kolay ve saydam bir hizmet sağlanır.
3. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine aracı acentalar ve şirketlerle çalışmak yerine size doğrudan hizmet verir.
4. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine lokal danışmanlık desteği sağlayarak Polonya'da sizinle beraber bulunur ve size birebir danışmanlık sağlar.
5. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine güvenlik ve gizliliğe çok önem verir. Evrak & döküman gönderimleri online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirilir. Yüklenen evraklar şifrelenerek, işlem bittiğinde otomatik olarak sunucularımızdan silinir.
6. PolWise, diğer danışman şirketlerin aksine fiyat politikasını daha uygun tutarak, öğrencileri düşünür.
ve daha fazlası...

PolWise olarak paketler ve ayrı olarak satılan hizmetler satın alıma açıktır. Öncelikle web sitemize üye olmalısınız. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra sepetinize paket veya hizmet tercihinizi ekleyerek ödeme adımına ilerleyebilirsiniz. Ödeme sistemi tamamen otomatiktir. Ödemeniz tamamlandığında hizmet veya paketlerinizin kullanımı hakkında gerekli bilgiye sahip olacaksınız ve danışmanlarımız tarafınızla iletişim halinde olacaktır.

Genel Sorular

Ödeme sistemlerimiz için Türkiye'nin büyük ve köklü sanal pos şirketleri ile çalışıyoruz. Kredi kartı bilgilerinizi kaydetmiyor, saklamıyor veya göremiyoruz. Tüm ödemeler 3D secure sistemi ile korunmaktadır.

PolWise olarak iletişim ve destek konusunda 7/24 hizmet vermeye çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçmek için çeşitli araç ve uygulamaları kullanabilirsiniz. İletişim yolları için tıklayınız.

PolWise, Türkiye'de danışman şirketleri arasında bir ilk olarak referans sistemini geliştirmiştir. Öğrenci panelinizden alacağınız referans bağlantınız üzerinden gerçekleştirilen satın alımlardan sizde kazanabilirsiniz! Detaylar için tıklayınız.

Ödeme yapılan hizmet veya pakete göre değişmektedir. Bu konuyla ilgili ödemeden hemen sonra karşınıza gerekli bilgilendirmeler gelecektir. Ek olarak danışmanlarımız tarafınızla iletişim halinde olacaklardır. Bu süreçte endişe etmenize gerek yoktur çünkü tüm sistemimiz otomatik olarak işlemektedir.

Polonya Hakkında Sorular

Polonya'nın resmi dili Lehçe'dir. Bunun yanında İngilizce'de konuşulmaktadır.

Polonya üniversitelerinin bölümlere göre farklı ücretlendirmeleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinde üniversite & bölüm arama, üniversiteler veya bölümler kısmından bölümünüzün ücretini öğrenebilirsiniz.

Polonya'da lisans ve yüksek lisans eğitimi sınavsız üniversiteler aracılığı ile alınabiliyor. Tabii ki, eğitim almak istediğiniz bölüme bağlı olarak transkriptinizde belli yeterlilikler bulunmalıdır. Detaylar için tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Polonya'da eğitim süresi lisans bölümlerinin çoğunda 3, yüksek lisans bölümlerinde ise 2 yıldır. Bazı mühendislik okullarında ise lisans 4 yıl ve yüksek lisans 1,5 yıl sürmektedir. Tıp bölümleri ise 6 yıl sürmektedir.

Polonya üniversitelerinde eğitim almanın en büyük avantajlarından biri budur. Polonya üniversitelerine başvurmak için aranan tek şart herhangi bir liseden mezun olmuş olmanızdır.
İletişim

Eğer aklınızda hala soru işaretleri varsa hemen PolWise ile iletişime geçebilirsiniz.