Hakkımızda

PolWise, Polonya'ya varıştan itibaren, eğitim ve diğer süreçlerde oryantasyon ve danışmanlık hizmeti veren Türk menşeli bir şirkettir. PolWise ile Polonya'da eğitim ve tüm bu süreçler hiçte zor değil!

3+ Yıllık
Deneyim

Biz Kimiz?

PolWise, Polonya'ya varıştan itibaren, eğitim ve diğer süreçlerde oryantasyon ve danışmanlık hizmeti veren Türk menşeli bir şirkettir. PolWise, Türk ve Polonya asıllı alanında uzman ve profesyonel bir ekibe ev sahipliği yapmaktadır. Ek olarak PolWise takımı da aynı şekilde Polonya'da lisans eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. PolWise, Polonya üniversiteleri ile yapmış olduğu anlaşmalar ile öğrenciler ve üniversiteler arasında bir köprü oluşturmuştur. PolWise, %100 saydamlığı ve güvenilirliği kendine görev edinmesinden dolayı, diğer danışman firmaların aksine tüm hizmet ve paketlerin ödemelerini internet sitesi üzerinden 3D güvenlik sistemi ile kabul etmektedir. Tüm ödemeler, hizmetler ve paketler, öğrenceler ve aileleri tarafından kolayca kontrol ve takip edilebilir. PolWise, her zaman yenilik içgüdüsü ile hareket etmektedir. Sektörümüzde bir çok şirketten farklı olarak tüm işlemlerin online ve kolay takip edilebilir olmasını sağlamaktayız. Polonya eğitim danışmanlığı şirketi veya acentası olarak PolWise, öğrencilerin Polonya'da eğitim kararından sonra her konuda öğrencilere bilgi ve yol göstermeyi kendine amaç edinmiş bir şirkettir.
İletişime Geç

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Polonya eğitim danışmanlığı şirketi olarak PolWise bünyesinde neler yapıyoruz, hangi hizmetleri sağlıyoruz inceleyebilirsiniz.

PolWise olarak Polonya vize başvurusu öncesinde dökümanların hazırlanmasında tarafınıza yardımcı oluyoruz. Vize konusunda danışmanlık ve rehberlik sağlayarak, doğru başvuruyu yapmanızı sağlıyoruz.

Daha fazlasını göster

Polonya'da size uygun şehiri, bölümü ve üniversiteyi seçmenize yardımcı oluyor, seçtiğiniz üniversiteye kaydınızı sizin adınıza yapıyoruz. Eğitim sürecinizde tarafınıza danışmanlık ve rehberlik sağlıyoruz.

Daha fazlasını göster

Polonya'ya varıştan itibaren havalimanı karşılamasından, şehir tanıtımına kadar Polonya'da ki adaptasyon sürecinizde lokal olarak danışmanlık desteğini sunuyoruz.

Daha fazlasını göster

Polonya'da oturum izni başvurunuz için dökümanların hazırlanmasında tarafınıza yardımcı oluyoruz. Polonya oturum kartı başvurunuzu doğru ve uygun şekilde yapmanız için size rehberlik ve danışmanlık yapıyoruz.

Daha fazlasını göster