Takımımız

PolWise takımı, Polonya'da eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olup PolWise'nin geliştirilmesi ve ilerlemesi adına çalışamalar sağlamaktadır. Deneyimli ve nitelikli danışmanlarımız, farklı alanlarda uzmanlaşmış kişilerden oluşan takımımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz!

PolWise Takımı

Niyazi Ulucan
Polonya Bölge Sorumlusu

Niyazi Ulucan, PolWise şirketinin kurucu üyelerinden biri olarak, Polonya'da eğitim danışmanlığı sağlamaktadır. 2017 yılında Polonya'ya gelerek, Pilotluk eğitimini tamamlamıştır. 30 yaşında, yüksek lisansına devam etmekte olan Niyazi, uluslararası eğitim ve iş dünyasında deneyim sahibidir. Polonya'da eğitim almak isteyen öğrencilere, kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, üniversitelerle ve işletmelerle yakın ilişkiler içinde olarak, öğrencilerin eğitim ve iş yaşamlarında başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Yavuz Selim
Akdeniz/Ege Bölge Sorumlusu

Yavuz Selim, 1969 yılında doğmuş olup, Antalya'da ikamet etmektedir. PolWise'da Akdeniz/Ege bölge sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Öğrenciler ve aileler ile görüşmeler yaparak onları yönlendirmekte, akıllarındaki soru işaretlerini gidermekte ve Polonya'da eğitim almaları için destek sağlamaktadır.

Mücahit Ulucan
İç Anadolu/Marmara Bölge Sorumlusu

Mücahit Ulucan, Türkiye'nin Ankara ilinde 1996 yılında doğdu. Eğitim alanında kariyer yapmak isteyen Mücahit, Polonya'da eğitim danışmanlığı hizmetleri veren PolWise adlı şirkette çalışmaya başlamıştır. Burada önce stajyer olarak görev almış, daha sonra ise Türkiye'deki iç anadolu ve marmara bölge sorumlusu olarak atanan Mücahit, PolWise'ın Türkiye'deki faaliyetlerini yönetmektedir.

Maria Kowalska
Danışman

Maria Kowalska, PolWise şirketinin kurucu ortaklarından biri ve danışmanıdır. Polonya'da psikoloji eğitimi almıştır ve uzun yıllar psikoloji alanında çalışmıştır. PolWise şirketi ile birlikte eğitim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Kendisi, özellikle öğrencilerin akademik ve kişisel hedeflerini belirlemeleri ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmeleri için çalışmalar sağlar. Maria, Polonya'da yer alan üniversiteler, işletmeler, yurtlar ve öğrenciler arasında iletişimi sağlamakla yükümlüdür.