İş / İşletme Yönetimi

Lodz Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:
  • Şehir : Lodz
  • Üniversite : Lodz Üniversitesi
  • Bölüm Süresi (Uzunluğu) : 6 Sömestir (3 Akademik Yıl)
  • Bölüm Derecesi : Lisans
  • Bölüm Ücreti : İletişime geçebilirsiniz.

Bölüm Açıklaması

Bu lisans eğitim programı, gelecekteki yönetim destek uzmanlarının ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Program, öğrencilerin yönetim yöntemleri ve teknikleri alanında bilgi edinmenin yanı sıra bilginin başarılı bir şekilde uygulanması için gerekli becerileri edinmelerini sağlar. Programın mezunları, bir işletmede yönetim işlevlerini destekleyen rolleri yerine getirme yetkisine sahiptir. Programın amacı, durum, iş yeri veya kültürden bağımsız olarak küresel ticarette etkili bir şekilde çalışabilen yüksek potansiyelli uzmanlar yaratmaktır. Öğrenciler, bir şirketteki süreçleri yönetmek için iş sorunlarını nasıl tanıyacaklarını ve tanımlayacaklarını ve bunları farklı yöntem ve tekniklerle nasıl ele alacaklarını öğrenir ve eğitirler.

İşletme Yönetimi lisans programı, yönetim ve yönetim eğitimi dünyasındaki mevcut eğilimleri tanır. Mevcut kurs yapısı, yönetime bütünsel bir yaklaşım sunuyor ve her iş ortamında çalışabilecek yüksek potansiyelli uzmanlar yaratma amacı taşıyor. İşletme Yönetimi programında lisans, IACBE (Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi) tarafından resmi akreditasyon almıştır. 

Lodz Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Lodz Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 9 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.