Ceza Adaleti

Wroclaw Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:
  • Şehir : Wroclaw
  • Üniversite : Wroclaw Üniversitesi
  • Bölüm Süresi (Uzunluğu) : 6 Sömestir (3 Akademik Yıl)
  • Bölüm Derecesi : Lisans
  • Bölüm Ücreti : İletişime geçebilirsiniz.

Bölüm Açıklaması

Polonya'da uzun yıllardır avukat yetiştiren en yüksek puan alan yerlerden biri olan Wroclaw Üniversitesi Hukuk, İdare ve Ekonomi Fakültesi, sizi Lisans programı Ceza Adaleti'nde ağırlamaktan onur duyar.

Ceza Adaleti alanındaki çalışmalar, sosyal ve ekonomik hayatta suçla mücadele ve önleme alanında maddi ceza hukuku, ceza usul hukuku, kriminoloji, adli bilimler ve ilgili bilimler alanlarında kapsamlı bilgilerin edinilmesini ve kullanılmasını sağlar.

Ceza Adaleti programı, sizi kamu güvenliğini ve düzenini sağlamakla görevli kamu ve özel kurumlarda çalışmaya hazırlamak için mükemmel bir fırsat sunar (diğerleri arasında: polis makamları, yardımcı adli makamlar, ceza infaz ve ıslah kurumları, hükümet ve özyönetim kurumları, kişilerin ve malların korunmasıyla ilgilenen kurumlar, özel). Program, mezunların uluslararası kuruluşlarda veya Avrupa Birliği kurumlarında iş bulmalarına olanak tanıyan ceza adaletinin uluslararası yönlerine özel bir odaklanma sağlar.

Program maksimum esneklik için tasarlanmıştır ve tüm uluslararası ve Polonyalı öğrencilere açıktır.

Wroclaw Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Wroclaw Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 6 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.