Psikoloji

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS)

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Lisans Psikoloji programı, öğrencilerin sosyal psikoloji, bilişsel psikoloji, kişilik psikolojisi, duygu ve motivasyon psikolojisi ve bireysel farklılıkların psikolojisi dahil olmak üzere psikolojinin temel alanlarını derinlemesine anlamalarını sağlayan kursları içerir. Ayrıca psikopatoloji, klinik ve sağlık psikolojisi, iş ve örgütsel psikoloji, eğitim psikolojisi ve kültürler arası psikoloji alanlarında psikolojik araştırmanın pratik uygulamalarını öğrenirler.

Teorik dersler, metodoloji, istatistik ve psikometri gibi psikolojik araştırmalarda vazgeçilmez olan pratik becerileri öğreten sınıflarla ve ayrıca temel psikolojik beceriler, kişisel beceriler ve gruplar halinde çalışma yeteneği gibi insan etkileşimlerinde ihtiyaç duyulan yeterliliklerle tamamlanmaktadır.

Ek olarak, her akademik yıl boyunca öğrenciler, daha önce edindikleri bilgileri daha pratik bir şekilde uygulama fırsatı sağlayan en az bir proje tabanlı kursa katılırlar, örneğin bir grup araştırma projesi üzerinde çalışarak.

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) Kurumunun Diğer Bölümleri

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) eğitim kurumunda, toplam 4 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.