Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS)
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Varşova
  • Dünya Sıralaması : N/A
  • Polonya Sıralaması : N/A
  • Bölüm Sayısı : 4

Üniversite Açıklaması

SWPS Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS Üniversitesi), Psikoloji, Hukuk, Dil Çalışmaları, Edebiyat ve Kültür Çalışmaları, Medya ve İletişim Çalışmaları, Yönetim ve Tasarım alanlarında uzmanlaşan, Polonya'da önde gelen bir yüksek öğrenim kurumudur.

Üniversite 1996 yılında üç seçkin Psikoloji profesörü tarafından kurulmuştur ve şimdi, yirmi yıldan fazla dinamik bir büyümenin ardından, kayıtlı 17.000'den fazla öğrenciye eğitim veren 300'den fazla kalıcı araştırmacı fakültesi ve deneyimli akademisyenden oluşan güçlü bir topluluk olmaktan gurur duyuyoruz. Polonya'nın büyük şehirlerinde bulunan beş kampüste, 35 lisans, yüksek lisans ve doktora programında. Kapsamlı eğitim teklifimiz, 60'tan fazla ülkeden 1.300'den fazla uluslararası öğrenciye tamamen İngilizce olarak öğretilen 15 programı içermektedir.

Üniversite, topluluğunun tüm üyelerinden cesurca hareket etmelerini ve yaşam hedeflerine ulaşmada açıklık ve sorumluluk ilkeleri tarafından yönlendirilmelerini beklemektedir. Üniversite, mezunları, arkadaşları veya ortakları olarak dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, başarılarını kutlamaları, her zaman yeni çözümler aramaları ve değişim yaratmaya örnek olmaları için onlara ilham vermeyi amaçlamaktadır. SWPS Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi'nin stratejisini bu şekilde uygulamaktadır.

Üniversite Bölümleri

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) eğitim kurumunda, toplam 4 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.