İşletme

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS)

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Liderler için kişisel gelişim
Başkalarını etkili bir şekilde yönetmek için kişinin kendini nasıl yöneteceğini bilmesi gerekir. Çalışma süresince güçlü yönlerinizi keşfedecek ve kendi davranışınızın mekanizmalarını anlayacaksınız. Hedefleri nasıl belirleyeceğinizi ve bunlara nasıl ulaşacağınızı ve zorluklarla nasıl yüzleşeceğinizi öğreneceksiniz. Potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olacağız ve onu nasıl daha da geliştirebileceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunulacaktır.

Takım çalışması, ağ oluşturma
Nasıl bir ekip kuracağınızı, çalışanları motive edeceğinizi, çatışmaları nasıl çözeceğinizi ve müşteriler ve iş ortaklarıyla nasıl ilişki kurup sürdüreceğinizi öğreneceksiniz. Etkili iletişim becerileri, temel müzakereler kazanacak ve ticari işbirliği kurallarını öğreneceksiniz.

Organizasyonel yönetim, bir iş planı geliştirmek
Kendi şirketinizi nasıl kuracağınızı öğreneceksiniz. Bir start-up'ın ne olduğunu, ilginç bir fikri uygulamak için nasıl finansman bulacağınızı ve iyi bir iş planını nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. En son yönetim modellerine, yönetim ekonomisinin temellerine ve finansal muhasebeye aşina olacaksınız.

Markalaşma ve pazarlama stratejileri
Nasıl bir şirket imajı oluşturacağınızı ve etkili pazarlama stratejileri geliştireceğinizi öğreneceksiniz. En yeni araçları kullanarak pazarlama fikirlerini nasıl geliştireceğinizi ve pazarlama sürecini nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz.

Yeni teknolojiler ve iş süreçleri
Temel teknolojilerle tanışacak ve bir işi nasıl ölçeklendireceğinizi, bir şirketi yönetmek için gerekli bir beceriyi ve kanıta dayalı iş planlamasını (büyük veri) öğreneceksiniz. Çevrimiçi satış kanallarını kullanarak bir platform iş modelinin ne olduğunu ve satışlarınızı nasıl etkili bir şekilde büyütebileceğinizi öğreneceksiniz.

İş analitiği ve operasyonel yönetim
Organizasyonel yönetim, müşterilerin ihtiyaçlarını ve şirketin iş yeteneklerini değerlendirme becerisi gerektirir. En son hesaplama araçlarını kullanarak iş verilerini nasıl elde edeceğinizi, analiz edeceğinizi ve raporlayacağınızı öğreneceksiniz. İşletme istatistikleri becerileri kazanacaksınız.

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) Kurumunun Diğer Bölümleri

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS) eğitim kurumunda, toplam 4 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.