İş / İşletme Yönetimi

Poznan Ekonomi Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:
  • Şehir : Poznan
  • Üniversite : Poznan Ekonomi Üniversitesi
  • Bölüm Süresi (Uzunluğu) : 6 Sömestir (3 Akademik Yıl)
  • Bölüm Derecesi : Lisans
  • Bölüm Ücreti : İletişime geçebilirsiniz.

Bölüm Açıklaması

Poznan Ekonomi ve İşletme Üniversitesi'nde (PUEB) sunulan İşletme Lisansı (BBA) Programı, öğrencilere küreselleşmiş dünyada ekonomik ve ticari kararlar alma ve ulusal sınırlar ve farklı kültürler boyunca farklı organizasyonları yönetme konusunda benzersiz bilgi ve yeterlilik sağlar.

İşletme Lisansı, BBA öğrencileri, PUEB fakültesi tarafından yönetilen kapsamlı ve rekabetçi bir programı tamamlarlar. Programın misyonu, küreselleşmiş dünyada ekonomi ve işletme teorisi ve pratiği ile ilgili en son bilgileri geliştirmek ve yaymaktır. Sosyal ve kültürel güçler dünyadaki ekonomik ve ticari kararları yönlendirir. Bu güçleri anlamak için öğrencilerin günümüz şirketlerinin, bireylerinin ve ekonomilerinin karşılaştığı birçok zorluğu öğrenmesi ve anlaması gerekir. Bunlar arasında kaynak kıtlığı, ekonomik büyüme, finansal krizler, iklim değişikliği sayılabilir. BBA programı, işletme yönetimindeki klasik çalışmaları küresel bir bağlamda ele alır ve bunları siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, sosyoloji ve yönetim ile birleştirir.

BBA programı, öğrencileri birinci sınıf bilgi ve profesyonel ortamda gerekli olan güçlü analitik becerilerle donatır.

Poznan Ekonomi Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Poznan Ekonomi Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 3 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.