Poznan Ekonomi Üniversitesi
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Poznan
  • Dünya Sıralaması : 2267
  • Polonya Sıralaması : 28
  • Bölüm Sayısı : 3

Üniversite Açıklaması

Poznan Ekonomi Üniversitesi, Polonya'daki en eski, en prestijli ekonomi okullarından biridir. Üniversite, 1926'dan beri, sürekli olarak yüksek öğrenim sunmakta ve yüksek kalitede bilimsel çalışmalar ve araştırma altyapısının sürekli geliştirilmesini sağlamaktadır. Çok sayıda ekonomi uzmanı raporu hazırlanmakta ve yenilikçi projeler uygulanmaktadır. Yıllardır sağlanan yüksek kaliteli eğitim, öğrencilerin ve mezunların dinamik bir işgücü piyasasının zorluklarıyla başarılı bir şekilde yüzleşmelerini sağlar.

Araştırma ve eğitim yöntemlerimizin yeniliği, öğrencilerin ve çalışanların sayısız sıralaması ve başarıları ile onaylanmıştır. Üniversite, en yüksek eğitim kalitesine olan özeni , diğer ülkelerle işbirliğinin geliştirilmesi ve geniş olarak tanımlanmış iş uygulamaları ile birleştirmektedir.

Üniversite Bölümleri

Poznan Ekonomi Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 3 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.