Yapılı Çevrede Enerji Sistemleri

Lodz Teknoloji Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:
  • Şehir : Lodz
  • Üniversite : Lodz Teknoloji Üniversitesi
  • Bölüm Süresi (Uzunluğu) : 4 Sömestir
  • Bölüm Derecesi : Yüksek Lisans
  • Bölüm Ücreti : İletişime geçebilirsiniz.

Bölüm Açıklaması

Çalışmaların ilk döneminde öğrenciler şehirlerde ve binalarda enerji sistemleri alanında teorik bilgi edinmenin yanı sıra bilgisayar analiz ve tasarım yöntemlerini öğrenirler. Dersler, alıştırmalar ve laboratuarlar şeklinde 2 grupta yapılır. Bu çalışma aşamasını tamamladıktan sonra, edindikleri bilgileri onaylayan bir sertifika alırlar. İkinci yarıyılda bu bilgileri mühendislik problemlerini modern araç ve yöntemlerle çözmek için kullanırlar. Öğrenciler, sorunları çözmek için disiplinler arası bir ekipte çalışırlar ve fikirleri de endüstri uzmanları tarafından doğrulanır.

Gerçek tasarım görevlerine çözümler bularak beceri kazanırlar. Bu aşamanın başarıyla tamamlanması, edinilen becerileri belgeleyen bir diploma ile sona erer. Son dönem, seçilen bir konudaki bir diploma projesi üzerinde bireysel çalışmaya ayrılmıştır. Tezi tamamlamak ve savunmak, mühendislik alanında yüksek lisans derecesi almanızı sağlayacaktır.

Lodz Teknoloji Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Lodz Teknoloji Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 17 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.