İş ve Teknoloji

Lodz Teknoloji Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:
  • Şehir : Lodz
  • Üniversite : Lodz Teknoloji Üniversitesi
  • Bölüm Süresi (Uzunluğu) : 8 Sömestir
  • Bölüm Derecesi : Lisans
  • Bölüm Ücreti : İletişime geçebilirsiniz.

Bölüm Açıklaması

İşletme ve Teknoloji çalışma programı, dijital ekonomi çağında ekonomik ve sosyal hayatta hareket etmeye hazırlanan, uluslararası işbirliğine odaklanan profesyonel ve yaratıcı mühendisleri eğitir. Yönetim ve kalite bilimleri ve teknik bilimler alanındaki genişletilmiş bilgi ve beceriler, şirketin süreçlerini Endüstri 4.0 çağında teknolojik ilerleme açısından değerlendirmek için yetkinlikler kazandırır, şirket süreçlerinin verimliliğini artırmak için uygun yenilikçi Endüstri 4.0 araçlarını önerir, yaratıcı İşletmenin uygun çevikliğini elde etmek için yönetim yöntemlerinin ve araçlarının seçilmesi ve tasarlanması, entegre süreç yönetimi için uygun yazılımların kullanılması ve süreçlerin uygun siber güvenlik seviyesini dikkate alarak şirket süreçlerindeki riski azaltan çözümler sunması.

Program, Probleme Dayalı Öğrenme, Tasarım Düşüncesi ve Ters Çevrilmiş Eğitim dahil olmak üzere en son eğitim kavramları temelinde uygulanacaktır.

Lodz Teknoloji Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Lodz Teknoloji Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 17 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.