İngilizce Çalışmaları

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

İngilizce dilinde profesyonel iletişim, günümüzde şirketlerin ve çalışanların kişisel başarısını belirleyen bir faktördür. Bir iletişim aracı olarak mükemmel dil becerileri sayesinde belirli iletişim hedeflerine etkili bir şekilde ulaşmak mümkündür. İngilizce Çalışmaları lisans programı, dilbilim ve profesyonel iletişim alanındaki bilgi ve uzmanlığı bir araya getirerek dili kişilerarası, ticari, kitlesel ve kültürlerarası iletişim aracı olarak kullanma yeterliliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda pratik becerilere odaklanır ve dilbilim, yoğun dil öğrenimi ve İngilizce konuşulan ülkelerin kültürel ve tarihsel arka planı gibi çeşitli modülleri birleştirir.

Müfredat modern standartlara göre tasarlanmıştır ve geleneksel filoloji sınırlarının (uluslararası iş, pazarlama ve medya dili dahil) ötesine geçen pratik beceriler kazanma fırsatı sunar.

Uzmanlıklar

  • İşletme ve Reklamcılıkta Kültürlerarası İletişim
  • İngilizceyi Yabancı Dil Olarak Öğretmek
  • Çeviri Çalışmaları

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 5 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.