Reklamcılık

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja)

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Çalışmalar, şirketlerdeki reklam süreçlerini yönetmeye, reklam araçlarını kullanmaya, bilgiyi profesyonel bir şekilde reklam kampanyaları oluşturmak için kullanmaya, bir kuruluşun ve ürünlerinin imajını oluşturmaya ve reklam ajansları ve alanda faaliyet gösteren diğer kuruluşlarla işbirliği kurmaya ve tamamlamaya hazırlanıyor.


Bu çalışmalardan sonra kendinizi reklam ajanslarının veya pazarlama ve PR departmanlarının bir çalışanı olarak bulacaksınız, ancak nitelikleriniz medyada, internet portallarında veya yayınevlerinde ve dergi yazı işleri ofislerinde de takdir edilecektir. Pazarlama ve reklamcılık bilgisi, şirketler ve kuruluşların yanı sıra hükümet ve sivil toplum kurum ve kuruluşlarında da yönetim pozisyonlarına kapı açar.

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja) Kurumunun Diğer Bölümleri

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja) eğitim kurumunda, toplam 15 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.