Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja)
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Varşova
  • Dünya Sıralaması : N/A
  • Polonya Sıralaması : N/A
  • Bölüm Sayısı : 15

Üniversite Açıklaması

Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir. Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon - her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde, Al. John Paul II ve Okopowa Caddesi'nin hemen yakınında bulunmaktadır. Kendi kampüsü, dışarıda otoparkı ve bulunduğu konum boyunca sessiz bir ortamda yer almaktadır. Üniversiteye toplu taşım araçları ile Varşova'nın birçok yerinden doğrudan ulaşılabilmektedir.

Bağlantı altında tam eğitim teklifi:

https://vizja.pl/en/oferta/?kierunek%5B%5D=management

Üniversite Bölümleri

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja) eğitim kurumunda, toplam 15 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.