İşletmelerde Dijital Ekonomi

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja)

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Dijitalleşme artık her iş kolunu kapsıyor ve gelişimi inanılmaz derecede hızlı. Bu alandaki uzmanlar iş piyasasında son derece değerlidir ve gelecekte de çok değerlidir. Bu program, dijital ekonomide örgütsel işleyişin doğası, düzenleri ve sorunları hakkında teorik ve pratik bilgileri kapsar.

Farklı kaynaklardan veri elde etmek, işlemek ve analiz etmek, veritabanlarını kullanmak ve yönetmek için modern araçları uygulamak için gerekli yetkinlikleri geliştirir.

Mezun olduktan sonra, sizin için çok çeşitli kariyer fırsatları açacaktır. Sadece dinamik olarak gelişen bilgi teknolojileri (BT) sektöründe iş bulmayacaksınız. Bilgisayarlaşmanın yaygın olduğu bir çağda, hemen hemen her şirket ve kurum bu alanda profesyoneller arıyor ve dijital teknolojiler hakkında yönetimsel yetkinlik ve bilgi size iş piyasasında bir avantaj sağlayacaktır.

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja) Kurumunun Diğer Bölümleri

Varşova Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (Vizja) eğitim kurumunda, toplam 15 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.