İç Mimarlık

Lodz Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Bu kurs, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'nin eğitim teklifini tamamlamak ve güncellemek için oluşturulmuştur. Mimari pazar, mekanın şekli ve karakteriyle ilgili konulara ve ortalama insanların içinde yaşamak zorunda olduğu odalara aşina olan iç mimarlara giderek daha fazla ihtiyaç duyuyor. İç mekan tasarımı, tamamen grafiklerle ilgili bir konudur ve ikisinin bilgisi, mezunların şekil vermesini ve İnsanların çevrelediği en yakın ortamı değiştirir.

Kursa dahil edilen konular, öğrencilerin sanatsal duyarlılığını ve yaratıcılığını şekillendirmek için gerekli hem teorik hem de pratik hazırlığı sunar ve ArchiCAD, 3DMax, Adobe Photoshop veya Corel gibi teknik uygulamalar ve araçlarla başa çıkmak için onlara pratik beceriler kazandırır.

Öğrenciler aşağıdaki uzmanlıkları seçebilirler:

  • İç dizayn
  • Mobilya tasarımı

Lodz Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Lodz Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 5 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.