Lodz Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Lodz
  • Dünya Sıralaması : N/A
  • Polonya Sıralaması : N/A
  • Bölüm Sayısı : 5

Üniversite Açıklaması

Bilgisayar Bilimi ve Becerileri Üniversitesi (WSIU), Łódź, Kujawsko-Pomorskie ve Wielkopolskie bölgesindeki en büyük BT kurumlarından biridir. 1997'den beri Bilgisayar Bilimi ve Becerileri Üniversitesi, Łódź'da ve ayrıca Bydgoszcz, Włocławek ve Opatówek'teki şubelerinde binlerce öğrenciyi eğitmiştir. WSIU, Łódź Teknik Üniversitesi, Łódź Üniversitesi ve Bydgoszcz'daki Teknoloji ve Yaşam Bilimleri Üniversitesi'nden yüksek nitelikli profesörler ve akademisyenler istihdam etmektedir.

Dersler ve pratik, uzmanlık sınıfları ve laboratuarlar beş konferans salonunda (her biri 400 ve 250 koltuk) ve iyi donanımlı didaktik odalarda gerçekleştirilir. Şu anda eğitim sürecinde ve diğer okul dışı etkinliklerde (İnternet kafe) kullanılan son teknoloji bilgisayarların toplam miktarı 1400 makineyi aşıyor. Her öğrencinin e-posta hesapları, FTP sunucuları, web sitesi tasarımı ve yayınlama dahil tüm web tabanlı kaynaklara ücretsiz erişimi vardır.

Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi'nin ayrıca, öğrencilere banyo, kablo TV ve ücretsiz geniş bant internet erişimi bulunan konforlu bir şekilde döşenmiş çift kişilik odalarda yüksek kaliteli konaklama sunan kendi öğrenci yurtları vardır. Dahası, WSIU Kampüsünde su kaydırakları (aquaparklar), jakuzi, yapay nehirler ve sauna ile donatılmış bir yüzme havuzunun yanı sıra fitness salonu, GYM (spor salonu), spor merkezleri ve bir yer altı otoparkı mevcuttur.

Üniversite Bölümleri

Lodz Bilgisayar Bilimleri ve Becerileri Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 5 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.