Mimarlık

Krakow Teknoloji Üniversitesi

Bölüm & Üniversite Detayları:

Bölüm Açıklaması

Mimarlıkta birinci derece (lisans) İngilizce öğretilen program 8 yarıyıldan oluşur ve en yeni mimarlık eğitimi standartlarını takip eder. Polonya'daki tek olarak iki uluslararası akreditasyon kazanmıştır: Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü ve Avrupa Birliği Bildirimi.

Kompakt ve öğrenci dostu öğretim blokları düzenlemesi şunlardan oluşur: Bütünleşik Tasarım, Teknik Bilgi Teorisi ve Uygulaması, Mimari ve Kentsel Miras Teorisi, Sunum Becerileri Uygulaması, Mimarlık Mesleği İlkeleri. Program, Krakow Teknoloji Üniversitesi'ndeki Mimarlık Fakültesi ile Avrupa, ABD ve Kanada'dan yabancı misafir profesörler ve uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Öğretim ve öğrenmenin kalitesine ve etkililiğine odaklanır. Bu, öğrencilerin çalışma yerinin tadını çıkarmalarını sağlar - Krakow Şehri - UNESCO listesindeki bir miras şehri ve her zaman yaratıcı, rasyonel, avangart, çağdaş, işlevsel, rasyonel, yenilikçi mimari - en iyi ve tamamlayıcı eğitim programı "öğretmen" mimari ve kentsel gelenek ve ilkeler.

Krakow Teknoloji Üniversitesi Kurumunun Diğer Bölümleri

Krakow Teknoloji Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 3 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.