Poznan Lojistik Üniversitesi
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Poznan
  • Dünya Sıralaması : 9939
  • Polonya Sıralaması : 129
  • Bölüm Sayısı : 0

Üniversite Açıklaması

Polonya'daki ilk lojistik yüksek öğretim kurumu olan Poznan Lojistik Üniversitesi (WSL), 2001 yılında Lojistik Eğitim Merkezi (CEL) ve Lojistik ve Depolama Enstitüsü tarafından kurulmuştur. Üniversite, en başından beri, üniversite düzeyinde lojistik eğitimde lider olmuştur. Üniversitenin yüksek eğitim seviyesi, yüksek nitelikli öğretim kadrosu ve pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış öncü müfredatı ile garanti edilmektedir.

İyi bir lojistikçi, dünyanın herhangi bir yerindeki zorluklarla başa çıkabilen bir uzmandır. Kendilerini bulabilecekleri her durumda uygulayabilecekleri mevcut standartları bilmekle sorumludurlar. Öğrenciler aldıkları eğitim ve katılabilecekleri öğrenci değişim programları sayesinde mesleki kariyerlerindeki sorunlara farklı bir bakış açısıyla bakmalarını sağlayacak bilgi ve beceriler kazanırlar.

Bununla birlikte, modern eğitim sadece bilgi edinmek ve akademik bağlantılar kurmakla sınırlı olamaz. Modern eğitim aynı zamanda iş dünyasıyla yakın ilişkiler kurmakla da ilgilidir. Bu nedenle WSL, en başından beri önde gelen kuruluşlar ve kurumlarla yakın işbirliği içindedir. Üniversitenin Ortak Şirketleri arasında hem yerel hem de uluslararası kuruluşlar bulunabilir. Bunlar arasında:
Kuehne ve Nagel, DHL Express, Raben, Prologis, Panopa ve diğerleri.

Bu işbirliği sayesinde, WSL öğrencileri bu şirketler tarafından sunulan staj programlarına ve işe yerleştirmelere katılabilir. İş dünyasıyla yakın bağları, WSL'nin müfredatını pazarın değişen ihtiyaçlarına göre uyarlamasına olanak tanır.
Poznan Lojistik Üniversitesi, insanları sadece aranan mesleklerde eğitmekle kalmayıp, aynı zamanda öğrencilerine kapsamlı gelişimi garanti eden bir kurumdur. Bugün başarının anahtarı budur.
Okul üç çalışma alanı sunar:
Yönetim, Lojistik ve Ekonomi.

Şu anda Okul, herhangi bir yabancı dilde eğitim sunmamaktadır. Bununla birlikte, öğrenciler belirli sayıda İngilizce veya Almanca kursa katılabilirler.

Üniversite Bölümleri

Poznan Lojistik Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 0 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.