Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Gdansk
  • Dünya Sıralaması : N/A
  • Polonya Sıralaması : 61
  • Bölüm Sayısı : 2

Üniversite Açıklaması

Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi, Pomeranya'daki teorik ve pratik derslerin hem tanınmış bilim adamları hem de bireysel çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda yüksek nitelikli uzmanlar tarafından ve ayrıca Olimpiyat ve milli takımların koçları tarafından yürütüldüğü tek spor üniversitesidir. Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi'nin didaktik teklifi modern, geniş ve çeşitlidir. Çalışma alanının bir parçası olarak, bir öğrenci işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli uzmanlıklardan bir uzmanlık seçebilir ve bunu üniversite tarafından sunulan diğer uzmanlıklarla tamamlayabilir.

Öğrenci hayatı Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi'nde gelişir ve öğrenciler tutkularını ve ilgi alanlarını diğerlerinin yanı sıra araştırma kulüplerinde, Öğrenci Özerk Yönetim Konseyi'nde, ASA GUPES Spor Kulübü'nde veya "Neptun" Halkında geliştirebilirler. Dance Ensemble. Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi, Şangay Sıralaması'nın Spor Bilimi Okulları ve Bölümleri Küresel Sıralaması, 2020'ye göre Orta ve Doğu Avrupa'daki en iyi spor üniversitelerinden biridir. Perspektywy dergisinin 2019 sıralamasında GUPES, tüm spor üniversiteleri arasında 2. oldu Polonya'da; Fizyoterapi alanı da 2. sırada yer aldı ve Beden Eğitimi alanı Polonya'da en iyi alan olarak kabul edildi.

Üniversite Bölümleri

Gdansk Beden Eğitimi ve Spor Üniversitesi eğitim kurumunda, toplam 2 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.