Ekonomi ve Bilgisayar Bilimleri Koleji
Üniversite Detayları:
  • Şehir : Krakow
  • Dünya Sıralaması : N/A
  • Polonya Sıralaması : N/A
  • Bölüm Sayısı : 1

Üniversite Açıklaması

Ekonomi ve Bilgisayar Bilimleri Koleji veya WSEI 2000 yılında kurulmuştur. Bu gün kolej özel yüksek öğrenim kurumlarının önde gelenlerinden biridir. WSEI'NİN başlatıcısı ve kurucusu, uzun yıllara dayanan iş tecrübesi, WSEI'de sunulan akademik programların güçlü endüstri yönelimine ve kariyer odağına ilham veren Krakow'un köklü bir danışmanlık ve eğitim şirketi olan Consulting and Training Institute Ltd idi.

WSEI, aktif bir endüstri danışmanları kurulu ve başarılı şirketlerle çok sayıda ortaklık ile endüstri ve iş ile her zaman güçlü bir şekilde bağlantılıdır,

Yerel ve uluslararası şirketlere yüksek kaliteli profesyoneller sağlama konusundaki bu uzun vadeli taahhüt, WSEI'nin işletmeler arasında mükemmel bir uygulama odaklı yüksek öğrenim kurumu olarak tanınmasına neden olmuştur.

Üniversite Bölümleri

Ekonomi ve Bilgisayar Bilimleri Koleji eğitim kurumunda, toplam 1 bölüm bulunmaktadır. Bölümlerden rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer üniversitenin tüm bölümlerini görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.