Student Depot Varşova
Konaklama Detayları:

Konaklama Açıklaması

Single Stüdyo
Single Stüdyo 16m2'dir ve tek kişi için tasarlanmıştır. Yatak, sandalyeli çalışma masası, geniş gardırop, asma dolaplar ve raflar vardır. Mini mutfak; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve yemek pişirmek için bir ocak ile donatılmıştır. Stüdyoda rahat duşlu özel banyo bulunmaktadır.

Aylık fiyat 1740 PLN artı 145 PLN her şey dahil ücret, toplam 1 885 PLN'dir.

Double Stüdyo
Double Stüdyo 17m2'dir ve çiftler için tasarlanmıştır. İkili katlanabilir kanepe, koltuk, sandalyeli çalışma masası, geniş gardırop, asma dolaplar ve raflar bulunmaktadır. Mini mutfak; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve yemek pişirmek için bir ocak ile donatılmıştır. Stüdyoda rahat duşlu özel banyo bulunmaktadır.

Aylık fiyat 1.825 PLN artı 145 PLN her şey dahil ücret, toplam 1 970 PLN.

Twin Stüdyo
Twin Stüdyo 22m2'dir ve iki kişi için tasarlanmıştır. Bir tek kişilik yatak ve bir tek katlanabilir kanepe, bir masa, iki sandalyeli bir çalışma masası, geniş bir gardırop, asma dolaplar ve raflar vardır. Mini mutfak; buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve yemek pişirmek için bir ocak ile donatılmıştır. Stüdyoda rahat duşlu özel banyo bulunmaktadır.

Bir kişi için aylık fiyat 985 PLN artı 145 PLN her şey dahil ücret, kişi başına toplam 1130 PLN veya tüm stüdyo için 2260 PLN'dir.Her şey dahil ücrete hızlı wi-fi, sınırsız medya kullanımı, çalışma ve rahatlama bölgesi, 7/24 güvenlik dahildir. Tesis 7 katlıdır, her biri çamaşır ve kurutma makineli çamaşırhaneye sahiptir, 1 saat yıkama ve kurutma 3 PLN'dir.

Diğer Konaklama İmkanları

Varşova şehrinde, toplam 1 konaklama imkanı bulunmaktadır. Konaklamalardan rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer şehrin tüm konaklama imkanlarını görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.