Student Depot Salsa Lodz
Konaklama Detayları:

Konaklama Açıklaması

Özel Student Depot Salsa yurdunu tercih ederek 267 adet tek kişilik veya çift kişilik odalarda konaklama sağlayabilirsiniz. Odaların her biri eksiksiz bir şekilde ekipmanlandırılmış, döşenmiştir. Odaların her bir banyo ile mini mutfağa sahiptir. Student Depot tesislerinde kendinizi evinizde hissetmek için gereken her şeyi bulabilirsiniz. Aynı zamanda, Lodz'daki Erasmus programı veya öğrenimleri sırasında Student Depot Salsa'da yaşamayı seven dünyanın her yerinden gelen öğrencilere yakın olacaksınız.
 
Student Depot Salsa, Łódź'un tam merkezinde, en ünlü caddelerden biri olan Piotrkowska'nın hemen yakınında yer almaktadır.  Yakınlarda sadece parklar değil, aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz çok sayıda yer var - Galeria Łódzka'ya 5 dakikada yürüyebilirsiniz.
 
Lodz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Lodz Teknoloji Üniversitesi, Devlet Film, Televizyon ve Tiyatro Yüksek Okulu ve Müzik Akademisi ve Beşeri Bilimler ve Ekonomi Akademisi'ne kolayca ulaşabilirsiniz. Gelişmiş toplu taşıma, Güzel Sanatlar Akademisi'ne hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.
 

 
Özel Student Depot Salda tesislerinde lüks bir konaklama konforu yaşayabilirsiniz. Hızlı wifii, yardımcı programlar, kiraya dahil spor salonu, 7/24 güvenlik ve arabanızı park edebileceğiniz kapalı bir alan - bunların tümü öğrenci yurdumuzda bulunabilir. Buna ek olarak, çalışma ve rahatlama alanında ders çalışabilir, diğer öğrencilerle birlikte zaman geçirecek ve ömür boyu arkadaşlarla tanışabilirsiniz! Buna ek olarak, yurtta çamaşırhane, bisiklet istasyonuna erişiminiz olacaktır ve aktivite listesi sürekli genişletilmektedir! 

Diğer Konaklama İmkanları

Lodz şehrinde, toplam 2 konaklama imkanı bulunmaktadır. Konaklamalardan rastgele olarak bir kaç tanesini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Eğer şehrin tüm konaklama imkanlarını görüntülemek isterseniz, aşağıda ki butona tıklamanız yeterlidir.